Miskolciak, figyelem! Álláslehetőség, ügyvezetőt keres a MIKOM

Mottó: Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért! Stabil hátterű vállalat egyik fontos pozíciójára vethetjük ki a hálónkat, egyben a miskolciakért dolgozhatunk.

Most ügyvezető pozícióban lehetünk a Miskolc Csoport tagja. A Miskolc Holding keresi leendő munkavállalóját. Erről saját weboldalukon árulták el a részleteket és a feltételeket.

“Álláslehetőség a MIKOM Miskolci Kommunikációs Nonprofit Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Ügyvezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalatod van felsővezetői pozícióban
  • Felelősségtudattal végzed munkádat
  • Ügyfélközpontúság, proaktivitás és nagyfokú stressztűrés jellemez
  • Kiváló szervezőkészséggel bírsz
  • Munkádat a stratégiai gondolkodásmód és innovatív szemlélet jellemzi

 Milyen feladatok várnak Rád?

  • A Társaság rövid-, közép- és hosszú távú működési stratégiájának megalkotása és annak végrehajtása
  • A beosztott vezetők közreműködésével a Társaság tevékenységének tervezése, szervezése és irányítása, a szervezeti egységek munkájának összehangolása
  • A Társaság működésének operatív irányítása, a hatékony működés biztosítása
  • A Társaság feladatainak mindenkori ellátásához megfelelő szervezet kialakítása, a munkaszervezet fejlesztése, a feladatok és hatáskörmegosztás szabályozása
  • A Társaság üzleti könyveinek szabályszerű vezetéséről való gondoskodás
  • Üzleti és fejlesztési terv elkészítése, beszámolók elkészítése a megvalósulásról
  • A tulajdonosi testület összehívása: beszámolás a tevékenységről és működésről
  • A Társaság képviselete más szervezetek előtt
  • A dolgozók teljesítményének ösztönzése, képzésük és fejlesztésük biztosítása

Előny, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséged gazdasági vagy kommunikáció és médiatudományok, vagy marketing szakirányon szerezted
  • Média területén szerzett néhány éves tapasztalatod van
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Kihívást jelentő változatos, kreatív feladatok
  • Vezetői pótlék és vezetői pótszabadság biztosítása
  • Céges autó, telefon és laptop biztosítása
  • Béren kívüli juttatás (Br. 350.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

A jelentkezéseket kizárólag szakmai önéletrajz, motivációs levél, valamint a MIKOM Kft. vezetési és működtetési elképzeléseire vonatkozó szakmai pályázati anyag csatolásával áll módunkban elfogadni, melyeket 2023.12.31. napjáig a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye: 3525 Miskolc, Kis-Hunyad u. 9.”

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!

Kapcsolódó cikkek